HAKKIMIZDA

TRIA LOJISTIK HIZMETLER

Tria Lojistik Hizmetler, 18.01.2007 tarihinde Türkiye ’nin en geniş hinterlandına sahip liman kenti Mersin ’de kurulmuş ve her zaman amacı zorlukları, bilgi birikimi ve son teknolojik imkanlardan faydalanarak sürekli yenilikçi fikirleriyle birleştirip kolaya çevirmek olmuştur. Firmamız sektöründe Ekol olma yolunda ilerlemektedir.

Merkezi Mersin olan ve önce yurtiçinde yapılanmaya, kurumsallaşmaya giden Tria Lojistik, 2017 yılında İstanbul’da ve zamanla diğer şubelerini açmıştır. Önümüzdeki yıllarda da bu gelişim surecini yurtdışında açacağı kendi ofisleri ile sürdürme hedefindedir.

Küreselleşen günümüz dünyasında , ülke ekonomilerinin en büyük dinamiklerinden olan dış ticaret sektörünün işlevsellik sürecinin en önemli dişlisi uluslararası taşımacılığın önemini kavramış olan Tria Lojistik, felsefesini tamamen müşteri odaklı, mükemmel hizmet anlayışına dayandırarak gerek Taşıma İşleri Organizatörlüğü (Forwarding) ve gerekse Gemi Acenteliği departmanları ile tamamen kendi bünyesinde yetiştirdiği genç, dürüst, idealist, yetenekli kadrosu ve dünyanın her noktasında yine aynı felsefe ile çalışan geniş acente ağı ile 7/24 iş ortaklarının yanındadır.